Server o hrách na PC , PS,X-BOX

Odkazy

Archív

Štatistika

TOPlist

» Videá


V časoch, kedy na tróne FPS kráľa spokojne sedel hororový titul z dielne Monolith F.E.A.R., boli výpočtové schopnosti môjho personálneho počítača natoľko slabé, že ma uvedený hit chtiac nechtiac musel nechať chladným. Prišlo ale obdobie obrodenia a moje domáce železo natoľko zosilnelo, že ani taký FEAR mu nemohol vážnejšie prevetrať vnútornosti.

Nemohol som si pomôcť, ale ten film som si musel pozrieť niekoľko krát za sebou. Tak strhujúca akcia, s tak obrovským množstvom úžasných a pamätihodných okamihov, navyše podfarbená špičkovým soundtrackom si to skrátka žiadala. A verte mi, ani po 3x sa mi daný film nezunoval.

Zvláštnou zhodou náhod je deň, kedy sa k vám dostane táto recenzia zároveň dňom, kedy za oceánom začína nový ročník profesionálnej basketbalovej ligy NBA.

Predstavte si alternatívnu súčasnosť, v ktorej by mačky a psy boli nahradené nejakým iným tvorom. Napríklad takým dinosaurom. Potrebujete nejakého maznáčika? Kúpite si známeho Elvisa (a.k.a Parasaurolophusa). Hľadáte strážneho dina? Obstaráte si svorku raptorov.

Neortodoxný policajt Tequila, stvárnený známym hercom Chow Yun-Fat-om, ako hlavný hrdina filmu Hard Boiled režírovaného nemenej známym Johnom Woo sa stal pre mnohých prototypom správneho akčného hrdinu.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7