Server o hrách na PC , PS,X-BOX

Odkazy

Archív

Štatistika

TOPlist

» Videá


Ako to nazvať? Skúška ohňom? Test odolnosti? Alebo nebodaj hodina pravdy? NHL 08 pre platformu PC bol skrátka nechutný predkrm, ktorého jedinou úlohou bolo u človeka vyvolať nie pozitívne, ale skôr negatívne pocity občas hraničiace až s odporom.

Brutus, intrigánsky adoptívny syn cisára Júlia Caesara, našiel spôsob, ako cestovať medzi dimenziami a stať sa vládcom všetkých svetov. Pomôžte Asterixovi a Obelixovi, ktorí sú na ceste do Olympie, zastaviť Bruta a zvíťaziť na starovekých olympijských hrách.
Obrázok “http://img.sector.sk/files/recenzie%5C20086912479732%5CIndyWallpaper1-m.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.
Na otázku, čo sa stane, keď sa spoja dva nezlučiteľné svety, existuje už pomerne dlho odpoveď. Multimiliónová séria LEGO Star Wars si ľahko poradila s predsudkami. No a teraz prichádza Indiana Jones!
Obrázok “http://img.sector.sk/files/recenzie%5C200852112463111%5Cdarkvoid_title-m.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.
Ľudia, ktorí priviedli na svet titul Crimsons Skies: High Road to Revenge, založili vlastné štúdio s názvom Airtight Games. Ich prvotinou bude akcia Dark Void.
Gitaroví hrdina zbalil do batôžku päťčlennú bostonskú kapelu starých fotrovcov a vyrazil na svoje vlastné koncertné turné. Žiadny VIP lístok vás nepostaví na jedno pódium so Stevenom Tylerom a Joe Perrym.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7